Renkli Köşeler

Program Detayları


Kategori: Danışmanlık

Bilgi Al Teklif Al


Kısa Tanıtım

Renkli Köşeler, Mutlu Ofisler, Mutlu Çalışanlar

Amacımız; mutlu çalışanlar için doğru tasarlanmış mekanlar oluşturmaktır. Çalışma mekanlarında, ortak keyif alanları oluşturup ayrı bir mutluluk kaynağı yaratmak gerektiğini biliyoruz. Sıkıcı çalışma alanlarını, motive edici ve mutluluk verici ortamlar haline getiriyoruz.

Tasarımda insan faktörü en önemli başlıktır. Doğru kurgulanmış, ergonomik, görsel algıyı rahatlatan, motivasyon sağlayan, renk ve geometrileri belirlenmiş alan ve mekanlar, çalışan mutluluğuna büyük ölçüde katkı sağlamaktadır.

Çoklu çalışma ortamlarında her bireyin kendi mutluluğunu hissedebilmesi, verimliliği ve başarıyı artıracağını bilip, buna göre mekanları kurgulamak, kaçınılmaz bir ihtiyaçtır. Mutluluk Ofisi olarak bu ihtiyaçlarınıza DRN Interior Architecture profesyonel ekibi ile birlikte yaratıcı çözümler üretiyoruz.

Toplantı alanlarının doğru kurgulanması, görüşmelerin verimliliği ve uzun dakikalar süren toplantılarınızın rahat ve ergonomik geçmesi için önemlidir. Renk ve malzeme seçimi tüm alanlarda olduğu gibi, Toplantı alanlarında da önem taşır.

Toplantı alanlarınızın doğru tasarlanması açısından ses izolasyonu açısından gerekli tedbirlerin alınması, aydınlatma değerlerinin iyi hesaplanıp doğru aydınlatma kaynaklarının seçilmesi ve ergonomik mobilyaların tercih edilmesi gerekmektedir. Konusunda uzman kişilerden destek almak Toplantı mekanlarınızın verimli kullanımını sağlayacaktır.

Toplantı alanlarınızın mekan tasarımları hakkında daha fazla bilgi almak için Bize Ulaşın sekmesinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma alanlarının doğru kurgulanması, çalışan verimliliği üzerine etkisi yadsınamaz. Renk, malzeme, aydınlatma seçimlerini bir bütün içerisinde değerlendirip, mekanın atmosferini zenginleştirmek mümkün olacaktır. 

Çok pahalı ya da erişilmesi zor materyaller yerine, her bütçeye uygun, basit materyallerle hacim tasarımı yapılabilir. Bu konuda profesyonel destek almak, sanıldığı kadar maliyetli olmayıp, danışmanlık hizmetleriyle, en doğru seçimleri yapmanız ve verimli ortamlar oluşturmanız her zaman mümkündür.

Çalışma alanlarınızın mekan tasarımları hakkında daha fazla bilgi almak için Bize Ulaşın sekmesinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma saatleri içinde, nefes alınacak molalara ihtiyaç duyulması, dinlenme alanlarının oluşturmasını teşvik etmektedir. Çalışan mutluluğu için, bireylerin ortak ihtiyaç ve zevklerinin bir arada olabileceği, basit materyallerin kullanıldığı, motive edici noktalar oluşturmak her zaman mümkündür. 

Sonuç olarak nefes alınan noktaların varlığı, çalışan mutluluğu ve şirket profili için önemli bir konudur. Şirket içi dinlenme alanlarına önem veren kurumlar çalışan mutluluğuna bir adım daha yakın olurlar.

Dinlenme alanlarınızın mekan tasarımları hakkında daha fazla bilgi almak için Bize Ulaşın sekmesinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Geçmişten bugüne, insanoğlunun kendini keşfetme güdüsü, rekreasyon alanlarını gerekli kılmıştır.  Müşterek kullanıma uygun olan bu alanlar, doğru seçilmiş renk, malzeme, aydınlatma elemanları ve mobilyalarla daha da zenginleştirilebilir.

Bu alanlar açık hava veya kapalı alan oluşuna göre çeşitlendirilip, amaca yönelik tasarlanır. Bu alanlara entegre edilecek farklı fonksiyonlar, tasarım zenginliğini arttıracaktır.

Rekreasyonel alanlarınızın mekan tasarımları hakkında daha fazla bilgi almak için Bize Ulaşın sekmesinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.