Hakkımızda

Tanıtım

Smart Unique olarak 2009 yılında çalışan mutluluğu ile ilgili ülkemizde çalışmalar yapmaya ve bu çalışmalar sonucunda ortaya çıkan veriler doğrultusunda bir sistem veya çözüm üretmeye başladık. 2017 yılı itibarı ile kurumsal mutluluk hizmet başlığını yeni kurduğumuz Mutluluk Ofisi markamızın ana ve tek hizmet başlığı yapmaya karar verdik.

2017 yılında Smart Unique bünyesinde kurulan Mutluluk Ofisi; çalışan mutluluğu ve çalışan verimliliği konularında şirketlerin ihtiyaç ve beklentilerine bütün olarak stratejik çözümler sunan bir mutlu kurum merkezidir.

Mutluluk Ofisi Size Ne Kazandırır?

Mutluluk Ofisi olarak ülkemizde Çalışan Mutluluğu anlayışını yeniden şekillendiriyor ve teknoloji ile güçlendiriyoruz. Kurumunuza özel ihtiyaç analizleri, sistem, uygulama, tasarım, gelişmiş entegrasyonlar ve raporlama özelliklerine sahip mobil uygulamalar sunuyoruz.

Neden Biz?

Çalışan Mutluluğu konusunda tecrübe, uzmanlık ve donanıma sahip, konu ile ilgili mentör yetiştirme programı bulunan tek şirketiz.

Neler Yapabiliriz?

Seminerler, Mentör Geliştirme Programları, Zirve, Açık Eğitim Organizasyonları, Sosyal Kulüpler, Gelişim Araçları, Ölçütler, Uygulamalar ve Ölçülebilir Sonuçlar